Kontakt

Kontakta oss på Reppu när du behöver hjälp med byggsmide, el, målning, industrirör och mekaniskt underhåll för dina projekt.

Ni hittar även oss på Paintmek

Sami Järvenpää, VD på Reppu

Sami Järvenpää

VD
Telefon: 0707-922 21
E-post: sami@reppu.se
Fredrik Friberg arbetar på Reppu

Fredrik Friberg

HR/Administration
Telefon: 0708-692561
E-post: fredrik@reppu.se

Håkan Mårtensson arbetar på Reppu

Håkan Mårtensson

Olja- och Petroleum
Telefon: 0739-109 509
E-post: hakan@reppu.se

Kari Åström arbetar på Reppu

Kari Åström

Projektledning / Dokumentation
Telefon: 0729-876 612
E-post: kari.astrom@reppu.se

Kari Sirkka arbetar på Reppu

Kari Sirkka

Olja- och Petroleum
Telefon: 0734-044 443
E-post: kari@reppu.se

Bahaa Mezher

Bahaa Mezher

Servicechef / Projektledare
Telefon: 0720 71 06 54
E-post: bahaa.mezher@reppu.se

Jonas Lauritzen, verkstadschef

Jonas Lauritzen

Verkstadschef
Telefon: 0720-772471
E-post: jonas.lauritzen@reppu.se

Thomas Mikkelsen

Teknisk chef
Telefon: 0705-250304
E-post:thomas.mikkelsen@reppu.se

Scroll to Top